Ida-Virumaa  |  +372 33 25 177  |  kwon@kwon.ee

Treenindes meie klubis:

Te saate teada , et Taekwondo on efektiivne ja võima enesekaitse süsteem, hoogne ja etendus spordiala. Taekwondo on a efektivne vahend organiismi tugevdamiseks ning enesetäiendamise viis. Pealegi veel, saate arendada enesekindlust, omandada harjumusi ja iseloomuomadusi, mis võimaldavad igas olukorras tõhusalt tegutseda, saavutada nii edu ametialases, kui ka suhetes teistega.

Kohtla-Järve meeskond
Sillamäe meeskond
Taekwondo iseloomulik eripära:

Tegeleda Taekwondo´ga võivad noored ja eakad, mehed ja naised ning mõnel juhul erivajadused. Füüsilsed jõud, kaal, kehaehituse anatoomilise eripärad ei anna piirangud.

Meie klubis elenemata vanusest ja füüsililistest andmetest,

te saate läbi uurida Taekwon-dot kui Korea traditsiooniline võitluskunst , mis iseloomulikud eripärad on lai kasutus hüpetes jalgade ja kätega löögid. Taekwon-do peaaegu on saavutanud kõigis maailama riigides.

Laager
võistlused
Selline populaarsus seletub seda,

et Taekwondo on efektiivne ja võima enesekaitse süsteem, hoogne ja etendus spordiala. , Pealegi veel, Taekwondo on arusaadav ja efektiivne vahend ograniismi tugevdamiseks, tee vaimse ja füüsilist täiuslikkuks saavutamine, viis teha oma elu huvitavaks ja sümdmusrohkeks.

Klubi eripära on sportlaste kasvatamine iidsete võitluskunstide parimate traditsioonide järgi koos kaasaegne ettevalmistamise meetoditega. Oma töö klubi ehitab, toetudes põhimõtetele, välja töötud Taekwondo asutaja meister Choi Hong Hi

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our site, show personalised content and targeted ads, analyse site traffic, and understand where our auedience is coming from.